Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Szadkówek - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł5 875 m² 59,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy - Szadkówek, gmina Leszno Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5875 m , nr ewidencyjny 42/1 , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Urzut(Szadkówek + 24 km)

650 000 zł1 900 m² 342,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy asfaltowej ulicy-Chabrowej. Powierzchnia 1900m2 Wymiary 24x80 Dostępne media: - woda na działce - skrzynka elektryczna przy działce - gaz w drodze - światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Święcice

Święcice(Szadkówek + 11 km)

10 555 000 zł70 367 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Święcicach gm. Ożarów Maz. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu R- tereny Rolnicze. Media w ulicy. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolorowa

Izabelin-Dziekanówek(Szadkówek + 23 km)

3 260 000 zł8 150 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osób szukających dużej nieruchomości pod rezydencję w zielonej, prestiżowej lokalizacji. Działka o powierzchni 8150 m i wymiarach ok. 39.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Działki

Działki(Szadkówek + 22 km)

200 000 zł1 191 m² 167,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Działki gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Powierzchnia działki wynosi 1191 m2, wymiary: 14x83,5 m. Działka nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Żółwin

Żółwin(Szadkówek + 20 km)

1 400 000 zł14 311 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa w Żółwinie. Na działce są fundamenty pod budowę obiektu o dowolnym przeznaczeniu. Dobra lokalizacja dobry dojazd do Warszawy samochodem lub wkd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jesionka

Jesionka(Szadkówek + 18 km)

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone w miejscowości Jesionka (gm. Czosnów), w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, czystego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żółwin

Żółwin(Szadkówek + 20 km)

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 127200 m2 z możliwością zabudowy bliźniaczej w Żółwinie. Działka przy drodze asfaltowej. Szerokość od drogi ok 230 m, długość ok 460.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Sokołów(Szadkówek + 25 km)

2 550 000 zł3 300 m² 772,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3300m2 sokołów/pecic/komorowa, ogrodzona z dwóch stron, asfalt,media ul Rodzinna bilsko Janek możliwość podziału na dwie działki, dęby na wjeździe Dzialka pusta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Reguły

Reguły(Szadkówek + 24 km)

1 200 000 zł1 094 m² 1 096,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Regułach pod Warszawą, w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Warszawy. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wólka

Wólka(Szadkówek + 13 km)

320 000 zł917 m² 348,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji:   Do sprzedania działka o powierzchni 917 m2 w miejscowości Wólka, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Szadkówek

Szadkówek,mazowieckie

195 000 zł17 000 m² 11,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,7 ha w miejscowości Szadkówek, gmina Leszno. Wymiary działki: 27,5m- szeroka, 620m - długa. Ziemia rolna klasy III a,b IV a,b i V. Media trzeba dociągnąć.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij